RADIOAMATÉRSKÝ OBČASNÍK

OK1CJB - Jaroslav Janata - Czech Republic - QTH:Říčany - Loc: JN79hx - EPC:#1217 - SWL: OK1 15512

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
       OK1CJB                    Jaroslav Janata                    Czech Republic                    QTH: Říčany                    Loc: JN79hx                    EPC:  #1217                    OK QRP CLUB No: 533                    SWL:  OK1 15512      
Tisk
OK1AK

  1. Do Holic už ani nejezdím něco nakoupit, ale vždy se těším na setkání se svými přáteli. To vždy potěší.
  2. Jako druhá věc je otevření nových stránek na adrese http://radio.ok1cjb.cz/ od 1. září 2014. Proč? Od verze Joomly 1.5 uběhla už řádka let. V současné době se používá stabilní verze 2.5.24 a už je v oběhu verze 3.2. Navíc už na stránkách dost věcí zastaralo. Původní stránky v žádném případě nebudu rušit, jenom už je nebudu udržovat. Zálohované jsou na serveru a tak by snad ztráta neměla hrozit. Aktuální věci se budu snažit převést na nový web. Jiný vzhled umožní vložit schemata ve větším a přehlednějším formátu. Někomu možná příjdou vhod i větší písmena textu. Pokud budete něco postrádat napište. Budu se snažit vám vyhovět.
  3. SDR QRP TRX zkonstruovaný Tasou YU1LM, který s Ladislavem OK1UNL vyrábíme je těsně před dokončením. Na nových stránkách zahajuji v září také seriál o jeho stavbě. Nebude chybět ani originální dokumentace v  angličtině. Na stránkách bude tato dokumentace díky Ladislavovi OK1UNL i přeložená do češtiny.
  4. Kroužek v ZŠ Nad přehradou v Horních Měcholupech bude zahájený v říjnu. Schůzky ve školním roce 1014/15 nebudou v pondělí, ale ve středu. Zájemci můžou už nyní podávat předběžné přihlášky na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
00 cara-640
 

hledat v obsahu

Přihlášení