RADIOAMATÉRSKÝ OBČASNÍK

OK1CJB - Jaroslav Janata - Czech Republic - QTH:Říčany - Loc: JN79hx - EPC:#1217 - SWL: OK1 15512

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
       OK1CJB                    Jaroslav Janata                    Czech Republic                    QTH: Říčany                    Loc: JN79hx                    EPC:  #1217                    OK QRP CLUB No: 533                    SWL:  OK1 15512      

Více než DX - Cluster

Tisk
Ahoj Ladislave, po 8. měsících tvrdé práce, je můj poslední projekt dostupný on-line - DXHeat.com. DXHeat je moderní DX Cluster a nástroj pro DX analýzu s několika unikátními novými funkcemi. Dovolte abych Vás vyzval k otestování a požádal vás o zpětnou vazbu.
DXHeat
DxHeat.com byla pečlivě vypracován, je nejen užitečným nástrojem pro radioamatérskou komunitu, ale také má moderní a čistý design. Dovolte mi, abych stručně vysvětlil hlavní rysy DXHeat.com :
  1. WebSDR integrace DXHeat.com je první DX cluster, který integruje spoty ze slavného WebSDR PA3FWM. Poslech jakékoliv DX Spotu je jen dvě kliknutí!! Frekvence a mód se automaticky nastaví za vás! Osobně doporučuji používat HTML5 Audio interfejs WebSDR, jelikož Java applety ztrácejí stále více a více atraktivity.
  2. Mobilní design Moderní webové stránky by měly být přístupné z jakéhokoli zařízení. Jedno z mých hlavních konstrukčních kritérií pro DXHeat.com bylo " Mobile First ". Můžete se těšit na využití služby DXheat.com z některého z vašich přístrojů - mobilní telefon, tablet, nebo jen váš desktop (stolní PC).
  3. Band Map activity Já osobně mám rád grafické znázornění dat - to přináší život do nudného webu. Proto přicházím s novým způsobem, jak vizualizovat aktuální aktivitu na pásmech na všech kontinentech. Heatmap vám ukáže v zlomku sekundy na kterém pásmu bude nejjednodušší DX práce.
  4. Realtime push DXheat.com zobrazuje DX spoty v reálném čase. To z něj činí nejrychlejší Webový DX Cluster.
  5. Flexibilní filtry Vzrůstající množství DX spotů je nutné filtrovat. DXHeat.com nabízí sadu flexibilních filtrů, které vám umožní zobrazit pouze spoty, které jsou důležité pro vás. Kromě filtrů pro každé pásmo je také filtrování dle kontinentů, to je jsou klíčem k úspěchu.
... a v neposlední řadě, DXHeat.com poskytuje speciální filtry - jako v současné době v případě probíhající FT5ZM DX - expedici na Amsterdamu Island.

Takže prosím  DXHeat.com a zkuste to! Jsem zvědavý na vaše reakce.
73 Tobias
 

hledat v obsahu

Přihlášení