RADIOAMATÉRSKÝ OBČASNÍK

OK1CJB - Jaroslav Janata - Czech Republic - QTH:Říčany - Loc: JN79hx - EPC:#1217 - SWL: OK1 15512

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
       OK1CJB                    Jaroslav Janata                    Czech Republic                    QTH: Říčany                    Loc: JN79hx                    EPC:  #1217                    OK QRP CLUB No: 533                    SWL:  OK1 15512      

Novináři, ach jo..........

Tisk
Snažím se nedávat na stránky jakoukoliv zmínku o politice. Nedá mi, ale abych neokomentoval současnou kampaň proti našemu prezidentovi. Ano, jedná se o jeho článek pro izraelský deník Jediot Achronot. Když ho soudruzi v tisku a televizi konečně po čtyřech dnech objevili, vyrukovala "veřejnoprávní" ČT24 s obviněním, že tento článek ničí mírový proces. Následovala řada víceméně hysterických reakcí.
Připadá mi to jako odsuzování charty 77 za komunistů. Žádný z těch nadávajících s kterými jsem mluvil dotyčný článek nečetl, ale byli proti. Přitom je článek volně dostupný na serveru eretz.cz.
Naši novináři, pokud vědomně nelžou, neříkají celou pravdu. Když se jim něco nehodí do krámu, taktně o tom pomlčí. Třeba zpravodajství kolem arabského jara. Nejedná se přeci o žádný boj o svobodu. Je to náboženská válka sunnitů a šítů se všemi aspekty. O Lybii se už nemluví.

telegraphSoučasné zablokování dluhového stropu kongresem v USA naše média prezentují jako spor mezi Hussainem Obamou a kongresem, hodným a zlým. Přitom je to podle mne prostá snaha omezit státní dluh USA.
To, co se dělo v posledních čtyřiceti letech s nárůstem dluhu USA, nemá obdoby. Krize které přicházejí z USA mají stále větší dopad a jsou častější. Zadlužováním USA se zadělává na skutečnou planetární krizi, která bude velký průser.

dluhUSAvyvoj

Pokud je něco co nás vede do záhuby, není to Zeman ale politika multikulti a snaha o vytvoření Evropské Komunistické Unie. Jak jinak, když jí šéfuje portugalský komunista, soudruh Barrosso. To je také zářný příklad morální vyspělosti našich novinářů, když se dostane do funkce související se školstvím bezvýznamná komunistka, jsou toho plné noviny, sepisují se petice a studenti stávkují. Barrosso nikomu nevadí. Ach jo ..............

Poznámka: nejsem žid ani komunista. Jsem jenom průměrný ženatý běloch a důchodce. To jenom pro pisatele anonymních dopisů, aby měli méně práce s osočováním.
 

hledat v obsahu

Přihlášení