RADIOAMATÉRSKÝ OBČASNÍK

OK1CJB - Jaroslav Janata - Czech Republic - QTH:Říčany - Loc: JN79hx - EPC:#1217 - SWL: OK1 15512

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
       OK1CJB                    Jaroslav Janata                    Czech Republic                    QTH: Říčany                    Loc: JN79hx                    EPC:  #1217                    OK QRP CLUB No: 533                    SWL:  OK1 15512      

Zvrhlé video?

Tisk
To je titulek ze serveru Seznam. Navrhoval bych autorce Zuzaně Křesťanové aby zažalovala také ČT za uveřejňování brutálních záběrů se seriálů o životě zvířat. Tam také šelmy požírají svůj úlovek bez předchozí aplikace narkózy a bez schválení patřičných ekologistických organizací jako je hnutí Duha nebo dokonce Greenpeace. Co válečné filmy, kde se proboha zabíjejí i lidé? To by muselo vydat nejméně na doživotí. A pro autory těchto věcí bez diskuze trest smrti.
Tyto lidi zcela správně zařazuje pan Vlk st. do kategorie MAŠÍBL (magoři, šílenci, blázni). Docela jsem rád, že je mi už šestašedesát let. Nedožiju se alespoň toho, že budou ekologisté1) chránit bacily a viry.
Úplně vážně. Zastavila mne totiž postpubertální dívenka z jakési ekologistické organizace a žádala mne o podpis petice proti mucholapkám. Na nich totiž nehumánně umírají mouchy. Měl jsem co dělat abych jí neposlal někam. Místo toho jsem se usmál a vysvětlil jí, že daleko horší problém je dihydrogenmonooxyd (DHMO). Dodal jsem i argumenty, neznám totiž žádného tvora který tuto látku požil a dříve nebo později nezemřel. Dívenka si zapisovala jako vzteklá a na závěr mi sdělila, že to předá na jejich ústředí.
Co čert nechtěl, za pár dní byl v televizi pořad s Katkou Bácbác, která se svým kolegou humánně zkopala policistu tak, že má doživotní následky. S těmito lidmi nechci mít nic společného. Dík.
Humánní zelená žabičko, nenechte se odradit. Nezáleží na pravdě nebo správnosti, ale na účelu. Některým to pomohlo i do parlamentu a vlády.

1) Tady je jeden rozdíl. Ekologové jsou ti, kteří tomu rozumí. Název ekologisté vznikl sloučením slov ekologie a teroristé.
Jarda (cjb)
 

hledat v obsahu

Přihlášení